Biz Kimiz?

stor perde yıkamada öncü firma

Stor perde yıkama firmalarının güvenilir, kaliteli hizmetten taviz vermeyen ve yılların verdiği tecrübe brikimi sayesinde lider firma Doğa Stor Perde Yıkama geliştirdiği teknoloji sayesinde İstanbul ve çevre illere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

İstanbul stor perde yıkama firmaları son zamanlarda yeni yeni stor perde yıkama konusunda hizmet vermeye başlamışlarsa da bunda öncülük yapan Doğa Stor Perde Yıkama geliştirdiği son sistem ultrasonik (ultrasonic) stor perde yıkama makinası ile perdelerinizi el değmeden ve kumaş özelliğini bozmadan mükemmel bir şekilde yıkamaktadır. Ultrasonik perde yıkama sistemi ile stor perdeleriniz tamamıyla hijyenik bir ortamda el değemeden yıkanmaktadır. Stor perde yıkama sonrası perdeler üzerindeki leke yada kirler yüzde yüz temizlenmekte ve ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır. Firmamıza getirilen perdeler, stor perde yıkama makinalarımızda özenli bir şekilde yıkanmakta perde yıkama sonrası özel kurutma odalarında toza ve kirlere karşı korumalı bir şekilde kurutulmaktadır.

Biz diğer firmalar gibi sizden aldığımız stor perdelerinizi yere yatırıp tazyikli su ve oto yıkama fırçasıyla kesinlikle yıkamıyoruz. Bu şekilde yıkanan perdeler deforme olmakta ve yerine asıldığında şekilsiz bir görünüm almaktadır. Biz Doğa Stor Perde Yıkama firması olarak, tek amacımız müşteri memnuniyeti ve sağlıklı bir stor perde temizliği sunmaktır. Bu konuda ücretsiz servis araçlarımızla ve uzman ekiplerimizle stor perdeleriniz profesyonelce yerinden sökerek fabrikamıza getirilir ve burada el değemeden tam otomatik stor perde yıkama manikalarıyla yıkanır ve özel kurutma odalarında kurutulduktan sonra tekrar uzmanca yerine asılır. İddia ediyoruz en iyi stor perde yıkama firması olarak yıkama sonrası memnun kalmadığınız taktirde ücretini aynen iade ediyoruz. Başakşehir, Avcılar, Esenler, Bakırköy, Bağcılar, Güngören, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Bahçelievler, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Büyüykçekmece, Bayrampaşa, Eyüp, Fatih ve Esenyurt ilçelerimizde ücretsiz servis ağımızla stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul stor perde yıkama alanında faaliyet yürüten firmamız İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında Avrupa yakasında en uygun ve en güvenilir stor perde yıkama hizmeti sunmaktadır. Ultrasonik stor perde yıkama makinası ile el değemeden stor perde yıkama ve stor perde temizliği yapmaktayız.